GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bålskålar 8146138
nr 814 6138
Bålskålar
3 st. Kina, dia 15 - 18, höjd: ca 12, skador och lagningar
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:46:31
250 kr
250 kr
350 kr
450 kr