GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bålskålar 8146138

nr 814 6138

Bålskålar

3 st. Kina, dia 15 - 18, höjd: ca 12, skador och lagningar

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2013
kl 18:46:31